AGDAŞ Sakarya Doğalgaz Kesinti Sorgulama

Sakarya'da doğalgaz dağıtımını gerçekleştiren AGDAŞ, müşterilerinin konforu ve güvenliği için sürekli çalışmaktadır. Ancak, zaman zaman planlı bakım çalışmaları veya beklenmedik durumlar nedeniyle doğalgaz kesintileri yaşanabilir. AGDAŞ müşterileri, doğalgaz kesintileriyle ilgili güncel bilgilere nasıl ulaşabileceklerini merak ediyor olabilirler. Sakarya Agdaş kesinti sorgulama bilgileri aşağıda verilmektedir.

AGDAŞ  Doğalgaz Kesintisi Sorgulamak ve Görüntülemek için Tıklayınız..

Planlı AGDAŞ doğalgaz kesintileri:

Herhangi bir planlı kesinti mevcut değildir.

AGDAŞ firması için Sakarya Adapazarı ili için doğalgaz kesintisi sorgulayabileceğiniz müşteri hizmetleri telefon numarası: 444 54 99

AGDAŞ için Doğalgaz Kesintisi Sorgulaması için yukarıdaki bağlantıya tıklayarak AGDAŞ Kesintisi Sorgulama sayfasından erişim sağlayabilirsiniz. 

AGDAŞ doğalgaz acil telefon numarası: Alo 187 Doğalgaz Acil numarasından kesinti sorgulama ve arıza taleplerinizi hemen bildirebilir, çözüm bulabilirsiniz. AGDAŞ Doğalgaz müşteri hizmetlerinden de yardım ve destek talebinde bulunabilirsiniz.

Sorgulama yapabileceğiniz ilçeler; Akyazı, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Söğütlü, Taraklı, Merkez ilçeleri için kesinti sorgulayabilirsiniz.

Kategori: Doğalgaz Kesintileri Sorgulama / AGDAŞ Doğalgaz Kesintisi Sorgulama