Bursagaz Bursa Doğalgaz Kesinti Sorgulama

Bursagaz, Bursa ve çevresinde doğalgaz dağıtımını sağlayan önemli bir enerji şirketidir. Soğuk kış aylarında evlerin ısınması ve sıcak su temini gibi temel ihtiyaçları karşılayan doğalgaz, zaman zaman kesintilere uğrayabilir. Bu kesintilerin sebepleri arasında bakım çalışmaları, altyapı sorunları veya beklenmedik arızalar yer alabilir. Peki, Bursagaz müşterileri bu kesintilerle ilgili güncel bilgilere nasıl ulaşabilirler? Bursagaz kesinti sorgulama bilgileri aşağıda verilmektedir.

Bursagaz - Bursa Gaz Dağıtım A.Ş.

Bursagaz Bursa planlı ve plansız doğalgaz kesintisi sorgulamak için tıklayınız.

Bursagaz'ın planlı doğalgaz kesintileri:

Planlı herhangi bir kesinti mevcut değildir.

Bursagaz firması için Bursa ili doğalgaz kesintisi sorgulayabileceğiniz müşteri hizmetleri telefon numarası: 444 11 33

Bursagaz Bursa ili için Doğalgaz Kesintisi Sorgulama yukarıdaki bağlantıya tıklayarak Bursagaz Kesintisi Sorgulama sayfasından destek alabilirsiniz. 

Bursagaz doğalgaz acil telefon numarası: Alo 187 Doğalgaz Acil numarasından kesinti sorgulama ve arıza taleplerinizi iletebilirsiniz. Bursagaz Bursa Doğalgaz müşteri hizmetlerinden de yardım ve destek alabilirsiniz.

Sorgulama yapabileceğiniz ilçeler; Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir‎

Kategori: Doğalgaz Kesintileri Sorgulama Bursagaz Doğalgaz Kesintisi Sorgulama