ÇORUMGAZ Çorum Doğalgaz Kesinti Sorgulama

Çorum'da doğalgaz dağıtımını gerçekleştiren Çorumgaz, şehir sakinlerinin evlerini ısıtmak ve günlük yaşamlarını sürdürmek için önemli bir enerji kaynağı sağlamaktadır. Ancak, planlı bakım çalışmaları, beklenmedik arızalar veya doğal afetler gibi durumlar nedeniyle doğalgaz kesintileri yaşanabilir. Peki, Çorumgaz müşterileri doğalgaz kesintileri hakkında bilgi almak ve güncel durumu öğrenmek için ne yapabilirler? Çorumgaz kesinti sorgulama bilgileri aşağıda verilmektedir.

ÇORUMGAZ  doğalgaz kesintisi sorgulama için tıklayınız.

Planlı ÇorumGaz doğalgaz kesintileri:

ÇorumGaz'ın planlı kesintisi bulunmamaktadır.

ÇORUMGAZ firması için Çorum Çorum ili için doğalgaz kesintisi sorgulayabileceğiniz müşteri hizmetleri telefon numarası: 444 01 87

Çorum için Doğalgaz Kesintisi Sorgulama yukarıdaki bağlantıya tıklayarak ÇORUMGAZ Kesintisi Sorgulama sayfasından bölgenizde kesinti var mı diye görüntüleyebilirsiniz. 

ÇORUMGAZ doğalgaz acil telefon numarası: Alo 187 Doğalgaz Acil numarasından kesinti sorgulama ve arıza taleplerinizi iletebilirsiniz. ÇORUMGAZ Doğalgaz müşteri hizmetlerinden de yardım ve destek alabilirsiniz.

Sorgulama yapabileceğiniz ilçeler; Alaca, Bayat, Boğazkale, Dodurga, İskilip, Kargı, Laçin, Mecitözü, Oğuzlar, Ortaköy, Osmancık, Sungurlu, Uğurludağ, Merkez ilçeleri için kesinti sorgulayabilirsiniz.

Kategori: Doğalgaz Kesintileri Sorgulama / ÇORUMGAZ Doğalgaz Kesintisi Sorgulama