Gazdaş Gaziantep Doğalgaz Kesinti Sorgulama

Gaziantep, Türkiye'nin güneydoğusunda önemli bir şehir olup, kış aylarında soğuk hava koşulları nedeniyle doğalgaz kullanımı oldukça yaygındır. Ancak, zaman zaman planlı veya plansız doğalgaz kesintileri yaşanabilir. Bu kesintilerin nedenleri arasında bakım çalışmaları, arıza onarımları veya güvenlik önlemleri sayılabilir. Gaziantep Gazdaş kesinti sorgulama bilgileri aşağıda verilmektedir.

Gazdaş Gaziantep, Edirne, Lüleburgaz, Kırklareli, Tekirdağ, Çerkezköy, Kilis, Nizip illeri için planlı doğalgaz kesintisi sorgulamak için tıklayınız.

Planlı Gazdaş doğalgaz kesintileri:

Planlı herhangi bir kesinti mevcut değildir.

Gazdaş firması için Gaziantep, Edirne, Lüleburgaz, Kırklareli, Tekirdağ,Çerkezköy, Edirne, Kilis, Nizip illeri için doğalgaz kesintisi sorgulayabileceğiniz müşteri yetkiliileri telefon numarası: 0 342 230 81 81

Gazdaş Gaziantep, Edirne, Lüleburgaz, Kırklareli, Tekirdağ,Çerkezköy, Edirne, Kilis,Nizip illeri için Doğalgaz Kesintisi Sorgulama yukarıdaki bağlantıya tıklayarak Gazdaş resmi web sitesinden Gazdaş Kesintisi Sorgulama sayfasından göz gezdirebilirsiniz. 

Gazdaş doğalgaz acil telefon numarası: Alo 187 Doğalgaz arıza hattından kesinti sorgulama ve arıza taleplerinizi aktarabilirsiniz. Gaziantep Gazdaş Doğalgaz müşteri yetkililerinden de yardım ve destek talep edebilirsiniz.

Sorgulama yapabileceğiniz ilçeler; Gaziantep; Araban, Karkamış, Nizip‎, Nurdağı‎, Oğuzeli‎, Yavuzeli‎, İslahiye‎, Şahinbey‎, Şehitkâmil‎

Edirne; Enez, Havsa, İpsala, Keşan, Lalapaşa, Meriç, Süloğlu, Uzunköprü

Lüleburgaz; Babaeski, Demirköy, Kofçaz, Lüleburgaz, Pehlivanköy‎, Pınarhisar, Vize‎

Tekirdağ; Süleymanpaşa, Çerkezköy, Çorlu, Hayrabolu, Kapaklı, Malkara, Muratlı, Saray, Şarköy

Kilis; Elbeyli, Kilis (merkez), Musabeyli, Polateli‎

Kategori: Doğalgaz Kesintileri Sorgulama Gazdaş Doğalgaz Kesintisi Sorgulama