İGDAŞ İstanbul Doğalgaz Borç, Fatura Sorgulama ve Ödeme

İstanbul, Türkiye'nin en büyük ve en kalabalık şehri olup, doğalgaz kullanımının da yoğun olduğu bir yerdir. İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş. (İGDAŞ), İstanbul'un doğalgaz ihtiyacını karşılayan ve abonelerine kaliteli hizmet sunan bir kuruluştur. İGDAŞ aboneleri, doğalgaz fatura ödemeleri ve borç sorgulama gibi işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilmektedirler. İstanbul İgdaş fatura sorgulama ve ödeme bilgileri aşağıda bulunmaktadır.

İGDAŞ İstanbul Doğalgaz Borç, Fatura sorgulaması ve ödemesi için buraya tıklayınız.İGDAŞ firması için İstanbul ili doğalgaz borç ve fatura sorgulayabileceğiniz müşteri hizmetleri telefon numarası: 444 36 36

İGDAŞ fatura ödeme işlemleri için birkaç farklı yöntem bulunmaktadır. Bunlar şunlardır:

İnternet üzerinden İGDAŞ resmi web sitesi üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Bunun için www.igdas.com.tr adresine gidin ve ödeme seçeneklerini takip edin.

Online bankacılık sistemi aracılığıyla İGDAŞ faturanızı ödeyebilirsiniz. Bankanızın internet bankacılığı sayfasına giriş yapın ve "fatura ödeme" seçeneğini seçerek İGDAŞ'ı seçin.

İGDAŞ ödeme noktalarından birinde fatura ödemesi yapabilirsiniz. Bunlar arasında PTT şubeleri, banka şubeleri, belediye ödeme merkezleri ve kredi kartı ile ödeme yapabileceğiniz özel ödeme noktaları bulunmaktadır.

Mobil uygulama üzerinden İGDAŞ faturanızı ödeyebilirsiniz. İGDAŞ'ın resmi mobil uygulamasını indirin ve fatura ödeme seçeneğini kullanın.

Bu yöntemlerden herhangi birini kullanarak İGDAŞ faturanızı ödeyebilirsiniz.İGDAŞ Borç ve Fatura Sorgulaması yapabileceğiniz iller: İstanbul
Kategori: Doğalgaz Dağıtım Firmaları / İGDAŞ / İGDAŞ Borç Sorgulama /