İGDAŞ İstanbul Doğalgaz Kesinti Sorgulama

İstanbul'da ikamet ediyorsanız ve doğalgaz kesintisi ile karşı karşıya kaldıysanız, kesintinin sebebini ve ne zaman düzeleceğini öğrenmek için İGDAŞ'ın sunduğu çeşitli kanallar aşağıda yer almaktadır. İstanbul İgdaş kesinti sorgulama bilgileri aşağıda verilmektedir.

İGDAŞ İstanbul Doğalgaz Kesintisi sorgulamak ve görüntülemek için tıklayınız.

Planlı İGDAŞ doğalgaz kesintileri:

Planlı kesinti bulunmamaktadır.

İGDAŞ'ın 153 numaralı çağrı merkezini arayarak, müşteri temsilcisine adresinizi bildirerek kesinti hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kesinti Sebepleri:

Doğalgaz kesintileri çeşitli sebeplerden dolayı meydana gelebilir. En yaygın sebepler şunlardır:

  • Planlı çalışmalar: Altyapı iyileştirme, onarım ve bakım çalışmaları
  • Arızalar: Hatlarda veya tesisatlarda meydana gelen arızalar
  • Hava şartları: Yoğun kar yağışı, fırtına gibi aşırı hava olayları
  • Kazılar: Yol veya bina yapım çalışmaları sırasında hatlara zarar verilmesi

İGDAŞ İstanbul ili için Doğalgaz Kesintisi Sorgulama yukarıdaki bağlantıya tıklayarak İGDAŞ Kesintisi Sorgulama sayfasından erişebilir, bölgenize ait bir kesinti var ise hemen öğrenebilirsiniz. 

İGDAŞ doğalgaz acil telefon numarası: Alo 187 Doğalgaz Acil numarasından kesinti sorgulama ve arıza taleplerinizi iletebilirsiniz. İGDAŞ İstanbul Doğalgaz müşteri hizmetlerinden de yardım ve destek alabilirsiniz.

Sorgulama yapabileceğiniz ilçeler; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla

Kategori: Doğalgaz Kesintileri Sorgulama İGDAŞ Doğalgaz Kesintisi Sorgulama