Torosgaz Doğalgaz Kesinti Sorgulama

Torosgaz, Türkiye'nin farklı bölgelerinde doğalgaz dağıtımını gerçekleştiren bir enerji şirketidir. Torosgaz müşterileri, zaman zaman bakım çalışmaları, altyapı sorunları veya beklenmedik arızalar nedeniyle doğalgaz kesintileriyle karşılaşabilirler. Bu durumda, Torosgaz müşterileri doğalgaz kesintileri hakkında güncel bilgilere nasıl erişebilirler? Torosgaz kesinti sorgulama bilgileri aşağıda verilmektedir.

Torosgaz Planlı Doğalgaz Kesintisi görüntülemek için tıklayınız.

Torosgaz'ın planlı doğalgaz kesintileri:

Planlı herhangi bir kesinti mevcut değildir.

Torosgaz firması için Isparta, Burdur illeri doğalgaz kesintisi sorgulayabilmek için 0 246 223 73 00 telefon numaralı müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Torosgaz için Doğalgaz Kesintisi Sorgulama yukarıdaki bağlantıya tıklayarak Torosgaz Kesintisi Sorgulama sayfasından destek alabilirsiniz. 

Torosgaz doğalgaz acil telefon numarası: Alo 187 Doğalgaz Acil numarasından kesinti sorgulama ve arıza taleplerinizi iletebilirsiniz. Torosgaz Doğalgaz müşteri hizmetlerinden de yardım ve destek alabilirsiniz.

Sorgulama yapabileceğiniz ilçeler; Aksu, Atabey‎, Eğirdir, Gelendost‎, Gönen, Isparta, Keçiborlu‎, Senirkent, Sütçüler, Uluborlu‎, Yalvaç, Yenişarbademli‎, Şarkikaraağaç‎

Burdur; Altınyayla, Ağlasun‎, Bucak, Gölhisar, Karamanlı‎, Kemer, Tefenni‎, Yeşilova, Çavdır‎, Çelti

Kategori: Doğalgaz Kesintileri Sorgulama Torosgaz Doğalgaz Kesintisi Sorgulama